11 października w Szkole Podstawowej nr 11 w Będzinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, chcąc podziękować swoim nauczycielom – „krzewicielom wiedzy” oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi, przygotowali wzruszającą część artystyczną: słowną – muzyczną. Zaprezentowali się z jak najlepszej strony, recytując wiersze, tańcząc, śpiewając piosenki i składając na ręce wszystkich pracowników szkoły, słowa wdzięczności za poświęcenie, cierpliwość i trud w przekazywaniu wiedzy oraz procesie wychowawczym.

Wszyscy „na wesoło” mięli okazję zapoznać się z zestawem niezbędnych pomocy, które ochronią przed uczniami „Szanowne Ciało Pedagogiczne i pomogą im w codziennej pracy.

Ukoronowaniem występów uczniów, była przygotowana dla Nauczycieli niespodzianka – uroczysta GALA WRĘCZENIA WIKTORÓW 2024.

Wszystkim nominowanym i nagrodzonym składamy serdeczne GRATULACJE!