4.10.2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Po powitaniu przez Panią dyrektor przybyłych gości oraz rodziców rozpoczęła się prezentacja umiejętności klas: 1a i 1b przygotowana pod kierunkiem wychowawców. Kandydaci na uczniów śpiewali piosenki, recytowali wiersze. W dalszej części uroczystości po wprowadzeniu sztandaru szkoły dzieci złożyły ślubowanie. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor wielkim piórem, po czym przyjęto ich  do społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

Pani Anna Drzewiecka Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina złożyła gratulacje uczniom i ich rodzicom oraz w imieniu Pana Łukasza Komoniewskiego Prezydenta Miasta obdarowała pierwszoklasistów rogami obfitości wypełnionymi słodyczami.

Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nauce.