Drogie Dzieci! Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nastał wreszcie zasłużony czas odpoczynku. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były przepełnione ciepłem i radością. Cieszcie się wolnym czasem z najbliższymi, niech każdy kolejny dzień przynosi wam wspaniałe przygody. Pięknych wakacji i do zobaczenia!

Drogi Nauczycielu/Nauczycielko! Dziękujemy za trud, który wkładacie w nasze dzieci. Wasza cierpliwość, zaangażowanie i pasja są nieocenione. Życzymy Wam zasłużonego wypoczynku i inspirujących wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Drodzy Rodzice! Wasze wsparcie i zaangażowanie w edukację dzieci są nieocenione. Dziękujemy za wspólną pracę i życzymy Wam spokojnych wakacji. Cieszcie się czasem razem z rodziną!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP11