"Szkoła Młodych Patriotów"

„Szkoły Młodych Patriotów”

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła zakończyła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Szkoły Młodych Patriotów” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

W okresie od połowy marca do połowy listopada 2018 roku realizowaliśmy obowiązkowe zadania wynikające z projektu. Były to zarówno konkursy wiedzy historycznej, konkursy plastyczne, muzyczne, recytatorskie i literackie.

Szczegółowe informacje z realizacji zadań umieszczone zostały poniżej. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych uczniów, Smorządowi  szkolnemu oraz nauczycieli: koordynatorowi projektu, Pani A. Kłosonodze-Łój, Pani A. Palimące, Pani A. Cadrzyńskiej oraz Pani A. Poczęty i Pani Jolancie Kwitkowskiej-Szewczyk uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający zdobycie tytułu „Szkoły Młodych Patriotów”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu.