Genialny umysł w każdym wieku
zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminie Będzin

„Genialny umysł w każdym wieku” to bezpłatne zajęcia naukowe skierowane w naszej szkole do dzieci z klas 2-6. Zajęcia odbywać się będą na terenie szkoły.

Projekt składa się z trzech bloków zajęć edukacyjnych:

1)     Genialny umysł – zajęcia z mnemotechnik prowadzone przez doświadczonych wykładowców z wykorzystaniem m.in.: gier planszowych oraz okularów rozszerzonej rzeczywistości.

2)     Genialny naukowiec artysta czyli zajęcia w formie warsztatów z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych i materiałów niezbędnych do przeprowadzenia doświadczeń (odczynniki chemiczne, preparaty biologiczne). Dzieci nie realizują tego typu zajęć w ramach oferty edukacyjnej w szkołach!

Dodatkowo w ramach tego bloku odbędą się wyjazdy edukacyjne:

• Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
  • Centrum nauki i Techniki EC1 w Łodzi
  • Krakowa

3)     Cyfrowy Geniusz to zajęcia z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań ICT:

Lego roboty; tablety do programowania; roboty Dash i Dot, Ozoboty, interaktywna podłoga, innowacyjne maty edukacyjne.

Więcej informacji www.humanitas.edu.pl/IIIMISJA

Zgłoszenia do projektu odbywają się  na terenie szkoły u nauczycieli:
Monika Pasternacka-Klamińska, Renata Czapla.

DEKLARACJA ZGŁOSZENIA PDF (kliknij tutaj)